תספורת 10K

תספורת 10K ברמת גן

מה זה 10K?

אם נושא הטיפוח מעניין אותך, בוודאי תשמח לשמוע שאנחנו באוקיי ברבר שופ יכולים להציע לך טיפול פנים כולל שיעניק לך מראה רענן – תספורת K10 שכוללת את כל מה שהפנים שלך צריכות: החל מתספורת מעוצבת וסידור זקן, דרך שעווה לאוזניים ולאף ועד למסכה שחורה שמנקה ביסודיות את נקבוביות העור. השירות הייחודי הזה ניתן אצלנו במחיר אטרקטיבי של 200 שקלים ומאפשר לכל גבר שמחפש מספרת גברים עדכנית ומעוניין להעניק לעצמו מראה משודרג, לקבל את הטיפול המתאים והאיכותי עבור העור והשיער בכל אזור הפנים.

גבר שמגיע אלינו לטיפול של תספורת K10 יודע שהוא לא נכנס רק על מנת לקבל שירות של תספורת לגבר, אלא שבנוסף לעיצוב השיער – כל חלק וחלק באיזור הפנים שלו יקבל יחס של vip. עודד קצב הוא ספר לגברים ברמת גן שעוסק מזה שנים ארוכות בעיצוב וטיפוח השיער הגברי, כך שאתה יכול להיות בטוח שתצא מהמספרה עם תספורת מחמיאה ובנוסף עם עור פנים נקי מ"שחורים" ומשיער מיותר.

גברים שכבר עברו את הטיפול המקיף והמפנק הזה, מספרים כי התחושה אחריו היא נעימה ונקייה יותר.

הטיפול המפנק שלנו שנקרא תספורת K10 מתאים לכל גבר שמודע לחשיבות הטיפוח האישי ואינו מוכן להסתפק בתספורת בלבד. לעתים גברים מעוניינים לטפל גם בעור הפנים שלהם ולהסיר שיער מיותר מאזורים כמו האוזניים ונחירי האף, אך מתביישים לעשות זאת ומזניחים את החלקים הללו. 

אנחנו מציעים שירותי מספרת גברים ברמת גן שכוללים את כל מה שגבר אמיתי באמת צריך, לרבות טיפוח עמוק של הפנים והסרת שיער עדינה מהאיזורים הללו בפנים, על מנת שכל לקוח שמגיע אלינו ירגיש הכי בנוח שיש.

מלבד שירותי הסרת שיער עם שעווה ייעודית לאיזור האזניים והאף, נשמח להציע לך טיפולי פנים נוספים וביניהם ניקוי עמוק של עור הפנים באמצעות מסכה שחורה. המסיכה מוציאה את הנקודות השמנוניות שמצטברות על עור הפנים, מה שנקרא "שחורים" – ובכך מותירה את העור נקי ורענן.

בנוסף, כמובן שנשמח לשדרג את מראה השיער שלך: עודד קצב הוא ספר לגברים שנחשב למוביל בתחומו, מומחה להתאמת תספורת לגבר ולעיצוב שיער לכל מבנה פנים. אצלנו תוכל לקבל מעטפת שלמה של שירותים שיעניקו לך את המראה הטוב ביותר שיש.

תספורת 10K

200 ש"ח

אוקיי ברבר שופ - לגברים שרוצים יותר !

אם אתם רוצים לקחת את עצמכם רמה אחת מעל שגרת הטיפוח היומית שלכם בואו אלינו!
נעשה ממכם גבר חתיך מטופח ומסוקס.
קבעו תור ואתם כבר שלב אחת בדרך!