תספורת ילד

תספורת ילד ברמת גן

ילד!

אתה צריך תספורת חדשה!

תספורת לילד יכולה להיות חוויה כיפית, גם לילדים שמעולם לא הסתפרו ושעדיין חוששים מגזירת השיער שלהם. מחפש ספר לגברים ברמת גן שהוא מקצועי ואיכותי, כזה שיכול לקבל גם אותך וגם את הבן שלך? מצאת! אוקיי ברבר שופ היא מספרת גברים שמקבלת גם ילדים, זהו המקום שבו הילד שלך יקבל את היחס החם והשירות האדיב שלנו, כזה שיגרום לו ליהנות מהאווירה הנעימה במספרה ובמחיר משתלם של 80 שקלים. המספרה של עודד קצב היא המקום שבו הילד יהנה מכל רגע בתספורת ולא יוכל לחכות עד הפעם הבאה.

תספורת לגבר ובפרט כשמדובר על עיצוב שיער לילדים, מצריכה דיוק ומקצועיות רבה, על מנת להגיע לתוצאות טובות ולהשיג את המטרה: מראה שיער בריא, חיוני ומבריק ושאינו מצריך עיצוב מורכב מדי באופן יום יומי. ילדים הם פעילים מאוד באופן טבעי, לכן תספורת ילד צריכה להיות נוחה ופשוטה, כזו שמאפשרת לילד לקום בבוקר בדרך לבית הספר מבלי להתעכב כדי "להתעסק" עם השיער מול הראי – ועדיין להיראות טוב ולהחמיא לתווי הפנים שלו.

אצל רוב הילדים השיער צומח במהירות רבה, לכן חשוב להתאים את התספורת למבנה הפנים. הרעיון הוא להעצב את השיער של הילד כדי שגם לאחר שבועיים -שלושה, התספורת עדיין תיראה נהדר. אנחנו ממליצים לילדים להסתפר על בסיס קבוע, גם כדי לשמר את המראה המעוצב של התספורת בצורה הטובה ביותר, אך גם כדי למנוע פיצול והתייבשות של השיערה ולשמור על בריאות השיער ועל הברק שלו.

זוהי הסיבה שאנחנו שמים את הפוקוס על חוויה כיפית לילדים בתוך המספרה, על מתן הרגשה טובה לילד לכל אורך הדרך, כדי שירצה לחזור אלינו כדי להסתפר גם בפעמים הבאות ללא כל חשש.

תספורת לילד

80 ש"ח

חוויה של תספורת לילד עם עודד קצב ברבר שופ

אנחנו באוקיי ברבר שופ מציעים את כל השירותים של מספרת גברים ברמת גן – מקבלים גם את האבא וגם את הבן לחוויה משותפת של תספורת לגבר ולילד ועיצוב שיער מקצועי!

אנו מבינים כי ילדים מתרגשים לקראת התספורת שלהם ולכן מקפידים על מתן תחושה נוחה, רגועה וטובה לילדים בכל הגילאים. גם כשמדובר בתספורות ראשונות – אנו מבטיחים להסיר את כל החששות, לעשות לילד טוב על הלב ולהעניק לו מראה חדש ורענן.