סידור זקן

סידור זקן ברמת גן

גבר!

בוא לטפח את הזקן שלך!

גידול הזקן נחשב כיום לעניין אופנתי ומקובל מאוד – למעשה גברים רבים אוהבים לגדל זקן ארוך ולטפח אותו, ללא כל קשר להשתייכות לזרם דתי כזה או אחר. כחלק מהשירותים המגוונים אצלנו, מספרת גברים אוקיי ברבר שופ שהיא מספרה ברמת גן שמעניקה מגוון טיפולי שיער ופנים לגברים, תוכל ליהנות משירות סידור זקן שהוא המומחיות שלנו. הטיפול עולה 60 שקלים וכולל את עיצוב הזקן וטיפוחו באמצעות שמנים ותכשירי טיפוח, ששומרים על שיער הזקן ומותירים אותו רך וגמיש.

למה חשוב לטפח גם את שיער הזקן?

הזקן הוא חלק בלתי נפרד מ"מסגרת" הפנים ואצל גברים מסויימים הוא יכול להעניק את הפרופורציות הנכונות והמתאימות ביותר, עבור תווי הפנים שלהם. מסיבה זו, חשוב להתייחס לשיער של הזקן ממש כפי שמתייחסים אל שיער הראש, כלומר לזכור היטב שכאשר השיער באזור זה נראה טוב והוא נקי, בריא, מעוצב ונראה טוב – גם הגבר שנושא אותו ייראה נהדר.

עודד קצב הוא ספר לגברים ברמת גן שמתמחה, בין היתר, גם בעיצוב זקנים מכל הסוגים והסגנונות, לרבות זקנים ארוכים, "זקן צרפתי" ועוד. המטרה של סידור זקן אצלנו באוקיי ברבר שופ, היא להעניק לכל גבר שבוחר לגדל את זקנו את מראה הזקן המטופח ביותר, שיחמיא למבנה פניו וכמובן – גם יתאים לתספורת שעל ראשו.

כל כמה זמן כדאי להגיע אלינו בשביל סידור זקן?

ממש כפי שאנחנו ממליצים להזמין תור עבור תספורת לגבר בכל שלושה שבועות לערך, בעיקר כאשר מדובר בתספורת קלאסית קצרה, כך נמליץ לבעלי זקן להגיע לצורך סידור הזקן לכל הפחות אחת לחודש.

מראה הזקן משפיע באופן ישיר על נראות הפנים, לכן חשוב לשמור על הזקן מטופח, לתחזק את בריאות השיערות שעל הזקן בתכשירים מתאימים ולגזור אותו באופן שיחמיא לגבר ויוסיף אסתטיות לפניו.

סידור וטיפוח הזקן

60 ש"ח

טיפוח הזקן באמצעות שמנים ייחודיים

חולם לגדל זקן ומחפש מספרת גברים באזור הבורסה ברמת גן שתעזור לזקן שלך להיראות מדהים? אנחנו נשמח לשמור על בריאות שיער הראש ואיזור הזקן שלך, בשיטות חדשניות ובאמצעות תכשירי טיפוח ייעודיים לאזור זה. אנחנו עושים שימוש בשמנים של חברת פרורסו ומוצרי שיער של רוזל, מהחברות המובילות לטיפוח השיער הגברי – נשמח להעניק לך מעטפת שלמה של שירותי עיצוב שיער, סידור זקן וטיפוח הפנים.