אודות המספרה

אודות עודד ברבר שופ

נעים מאוד

תספורת לגבר היא המומחיות של עודד קצב, שהחל את דרכו כמעצב שיער כבר בגיל 16. בתור מי ששואף למצויינות, עודד ידע שהוא מעוניין להפוך למוביל בתחומו ולכן השלים לימודי ספרות בלונדון שבאנגליה, בבית הספר של וידאל ששון שהיה אחד ממעצבי השיער החשובים בעולם.

החלום של עודד היה להקים מספרת גברים שמציעה ללקוחות מגוון שירותים ולהגיע לרמה הגבוהה ביותר בתחום עיצוב שיער הראש והפנים, עבור גברים. בשנת 2012 הגשים עודד את חלומו ופתח מספרת גברים ברמת גן, שמזה כעשור מקבלת אליה גברים וילדים ומעניקה שירות אדיב ומקצועי , במחירים נוחים, לכל אחד ואחד מן הלקוחות.

ספר לגברים ברמת גן שיתאים לך את התספורת הנכונה

אוקיי ברבר שופ היא מספרה באזור הבורסה ברמת גן, המתמחה בכל סוגי התספורת לגברים ולילדים. בין שירותי המספרה המגוונים, ניתן למצוא את כל מה שגבר צריך כדי שהשיער שלו ייראה נפלא: החל מתספורת קצרה וקלאסית שנחשבת לפופולרית מאוד, דרך עיצובי שיער מורכבים לגברים, נערים ואפילו ילדים ועד לטיפוח הזקן ועיצובו.

 היכולת להתאים את התספורת למבנה הפנים ובהתאם ללקוח ולטעם האישי שלו, היא חלק בלתי נפרד ממה שעושה את השירות שמעניק עודד קצב ללקוחותיו למקצועי וייחודי כל כך – ולכן אין פלא שהלקוחות חוזרים שוב ושוב, מזה עשור, אל אוקיי ברבר שופ.

אוקיי ברבר שופ - הניסיון עושה את ההבדל

מספרת הגברים של עודד קצב אוקיי ברבר שופ היא חלק חשוב מתוך המסע המקצועי שעשה מייסד המספרה לאורך השנים, כשלאורך הדרך צבר ניסיון של 15 שנה בעיצוב שיער לנשים ו- 10 שנים כספר גברים.

עודד מקפיד לחדש ולרענן את היידע שלו ומשתתף בהשתלמויות בתחום עיצוב השיער מדי שנה, אצל מובילי דעת קהל בלונדון – ובכך מתעדכן באופן קבוע במגמות המובילות בענף זה. הניסיון העשיר של עודד מאפשר לו להעניק את המראה הייחודי והמחמיא לכל לקוח ולקוח.

מה השירותים שלנו?

מחפש מספרת גברים באזור תל אביב?

אל תתפשר על פחות מהטוב ביותר

כשאתה מחפש ספר לגברים שיבין אותך, יספר אותך בצורה שתחמיא למבנה הפנים שלך ושבכל ביקור אצלו אתה תקבל את היחס האישי והטוב ביותר שיש, אין ספק שכדאי לך לקבוע תור למספרת הגברים אוקיי ברבר שופ. מוזמן להתקשר אלינו ולתאם בהקדם תור לתספורת הבאה שלך!